Ipari fordított ozmózisos víztisztító BC-RO-500-R
-23%
Kezdete: 2024.06.12   A készlet erejéig
BC-RO-500-R
Ipari fordított ozmózis berendezés membránnal, forgó lapátos szivattyúval
Nemesacél keretre szerelve
A KÉP ILLUSZTRÁCIÓ (BC-RO-300-R)!
Műszaki adatok:
Folyamatos üzem: 2-3 óra
Induláskor és leálláskor öblít.
Kihozatal (RO víz aránya a permaátumhoz képest): 75%
Teljesítmény (500 ppm víz esetén, 5-25 °C): 400-530 l/h
Csatlakozások:
- bemenet: 1/2"
- kimenet: 1/2"
- csatorna: 1/2"
Méretek (ma x sz x mé): 1370 x 390 x 650 mm
Szivattyú: 750W, 230V, 5.4A
Előszűrő: 1 db 0,5 mikron PP vagy PS, 10x2,5"